بازدید استاندار خراسان جنوبی از بازارچه مرزی دوکوهانه نهبندان
بازدید استاندار خراسان جنوبی از بازارچه مرزی دوکوهانه نهبندان
  • کدخبر: 3108
  • ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲

استاندار خراسان جنوبی با سفر به شهرستان نهبندان از بازارچه مرزی دوکوهانه بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ «حمید ملانوری» امروز (۲۹ آبان) از بازارچه مرزی دوکوهانه به منظور رصد میدانی بازارچه، امکانات و زیرساخت های موجود و روند انجام فعالیت ها بازدید کرد.

استاندار خراسان جنوبی در این بازدید از مشکلات موجود در بازارچه مطلع شد و بر ارائه راهکارهایی به منظور بازگشایی کامل و راه اندازی این بازارچه نیز تأکید کرد.

وی ضمن گفتگو با فرمانده لشکر ارتش مستقر و مرزبانی استان از نزدیک در جریان شرایط امنیتی، امکانات و نیازهای مرزی قرار گرفت.

ملانوری با حضور در پاسگاه های نوار مرزی، ضمن عرض خداقوت به مرزبانان و مرزداران از تلاش های صورت گرفته برای حفظ امنیت استان تشکر کرد.

استاندار خراسان جنوبی در بدو ورود به نهبندان، مورد استقبال فرماندار، امام جمعه و جمعی از مدیران شهرستان قرار گرفت.

گفتنی است؛ در این بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، جمعی از مدیران کل استان، امام جمعه و فرماندار شهرستان نهبندان، و همچنین عده ای از  فرماندهان نظامی و انتظامی، استاندار را همراهی می کردند.

بازارچه دو کوهانه نهبندان در سال ۱۳۷۲ راه‌اندازی شد و در گذشته علاوه بر صادرات و واردات کالا بیشتر در زمینه واردات دام زنده از کشور افغانستان فعالیت داشته است.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط