لزوم تبیین طرح جراحی اقتصادی برای مردم/ رسانه های مکتوب و صدا وسیما فعال تر شوند
لزوم تبیین طرح جراحی اقتصادی برای مردم/ رسانه های مکتوب و صدا وسیما فعال تر شوند
  • کدخبر: 6643
  • ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۹:۲۷

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اهداف طرح جراحی اقتصادی برای ملت ایران به صورت تخصصی بیان شود، گفت: رسانه های مکتوب و صدا و سیما یک زمان بندی خاصی داشته باشند و جهت حفظ منافع ملی و بیان اهداف طرح اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران، آیت الله «سیدعلیرضا عبادی» امروز (۵ تیر) در دیدار با استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: حقوق بشر آمریکایی تلاش می کند تا مانع رشد جوامع مختلف بشری شود و برای این کار نداها و صداهای آزادی را بی رحمانه از بین می برند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: حمایت از اشرار در نسخه ننگین حقوق بشر آمریکایی قرار دارد و خود بومیان آمرکایی نیز از دست آنان امنیت ندارند و مشاهده می کنید که این بی رحمی ها هنوز هم ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه حقوق بشر آمریکایی یک آفتی برای نوع بشر است، افزود: وحشی گری های حقوق بشر آمریکایی به انواع و اقسام دلایل انجام می دهند و ستمگری هایی به نوع بشر می کنند و باعث ایجاد تفرقه و فساد می شوند.

آیت الله عبادی گفت: طی ۴۳ سال اخیر به جای اینکه سیاست هایی همراه با نظام تعقیب شود و توسط هر دولتی تکمیل شود اما متاسفانه دولت های مختلف حزبی و سلیقه ای عمل کردند و تمام مشکلات مربوط به همین موضوعات است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به دولت سیزدهم اشاره کرد و افزود: مشکلات بسیار و مختلفی به این دولت به ارث رسیده است و فرصت کوتاه اما ارزشمندی دارد و نیازمند به ایمان قوی برای مدیریت وضع فعلی است.

وی ادامه داد: آن دشمن بیرونی و دوست جاهل در داخل به صورت فنی برای ضربه زدن به کار دولت سیزدهم اقدام می کنند و زیرساخت های اقتصادی ایجاب کرد تا این جراحی اقتصادی اجرا شود و دولت و رئیس جمهور با صداقت و ایمان و جرات این موضوع را اجرایی کردند و این صداقت باور مردم را استوار می کند.

آیت الله عبادی با بیان اینکه تاثیرگذاری بر افکار عمومی منحصر به تریبون تبلغاتی نیست، گفت: آگاهی دادن به مردم به صورت تخصصی و کارشناسی شده در اجرای این طرح تاثیرگذار و کارساز است و تبلیغات صحیح جهت تبلیغ محتوا و انگیزه نباید فراموش شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در ادامه بیان کرد: رسانه های مکتوب و صدا و سیما یک زمان بندی خاصی داشته باشند و جهت حفظ منافع ملی و بیان اهداف طرح اقدام کنند و باید اطلاع رسانی خوب و منظمی انجام شود و مردم را در این جهت کمک کنید چرا که مردم ایران در سختی های اقتصادی و حتی کرونایی کم نگذاشتند.

وی در پایان گفت: تبلیغ و تبیین به معنای صحیح آن باید انجام شود و دولت سیزدهم کار خود را انجام خواهد داد و امیدواریم گره ها گشوده شود.

خبرنگار: فرزانه رمضانی

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط