عدم نیاز به تست PCR برای ترزیق کنندگان ۳ دوز واکسن کرونا
عدم نیاز به تست PCR برای ترزیق کنندگان ۳ دوز واکسن کرونا
  • کدخبر: 6549
  • ۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۳

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: افرادی که سه دوز واکسن زده باشند نیاز به تست PCR ندارند و جهت تزریق واکسن برای افرادی که تاکنون هیچ واکسنی تزریق نکرده اند و مایل به شرکت در پیاده روی اربعین حسینی هستند همکاری های لازم را خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران، «سید محمد موسوی میرزایی» امروز (۸ خرداد) در ستاد اربعین حسینی خراسان جنوبی اظهار داشت: با توجه به تجربیات گذشته بحث هماهنگی های لازم جهت اعزام واحدهای پزشکی و متقاضیان و استقرار تیم های اورژانس در مرز جهت مشارکت در پیاده روی اربعین حسینی در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان کرد: برای خدمت رسانی به زائران پاکستانی نیز هماهنگی های لازم انجام شده است و اعزام گروه های پزشکی به مواکب خراسان جنوبی در شهر کاظمین در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه طبق دستورالعمل ها افرادی که سه دوز واکسن زده باشند نیاز به تست PCR ندارند، افزود: حراست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در تمامی شهرستان ها آمادگی لازم برای تایید تست PCR زائران جهت شرکت در پیاده روی اربعین حسینی را دارند و نیازی به حضور در مرکز استان نیست.

موسوی میرزایی در ادامه گفت: دانشگاه علوم پزشکی بیرجند جهت تزریق واکسن برای افرادی که تاکنون هیچ واکسنی تزریق نکرده اند و مایل به شرکت در پیاده روی اربعین حسینی هستند همکاری های لازم را خواهد داشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در خصوص بحث تامین داروی مواکب خراسان جنوبی در اربعین حسینی عنوان کرد: این موضوع را پیگیری خواهیم کرد تا شاهد مشکلاتی در زمینه تامین داروی مواکب خراسان جنوبی در کاظمین نباشیم.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط