بیمارستان خوسف نیمه نخست امسال تکمیل می شود
بیمارستان خوسف نیمه نخست امسال تکمیل می شود
  • کدخبر: 6456
  • ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۷

رئیس شبکه بهداشت و درمان خوسف گفت: بیمارستان خوسف در حال حاضر ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و نیمه نخست امسال تکمیل می شود.

«جمیله احمدی» در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران، اظهار کرد: بیمارستان خوسف هیچ مشکل اعتباری برای تکمیل پروژه ندارد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان خوسف با بیان اینکه در حال حاضر سرعت عملیات اجرایی پروژه بیمارستان خوسف قابل تقدیر است، گفت: روند تکمیل پروژه بیمارستان خوسف در زمان شیوع بیماری کرونا با مشکلاتی مواجه شد و پروژه عقب افتاد.

احمدی یادآور شد: فاز دوم پروژه بیمارستان از دو سال گذشته آغاز شده بود و قرار بود این پروژه سال ۱۴۰۰ تحویل شود اما بنا به دلایلی تکمیل نشد و قرارداد با پیمانکار تا ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ تمدید شد.

وی ابراز امیداری کرد پروژه بیمارستان تا نیمه اول امسال تکمیل شود؛ پیمانکار پروژه عوض نشده اما سرپرست کارگاه عوض شده است لذا پیمانکار سه ماه است تمام روز و حتی شب پای کار است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان خوسف  تصریح کرد: درصد پیشرفت پروژه بیمارستان طبق نظر مشاور طرح، تاکنون ۶۰ درصد است.

گفتنی است کلنگ احداث اولین بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان خوسف سال ۱۳۹۲ بر زمین زده شده است. این پروژه درمانی که جزو پروژه های مهر ماندگار به حساب می آید اولین و مهمترین خواسته مردم پیرترین شهرستان استان خراسان جنوبی است.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط