خروج ۱۸ پزشک متخصص از خراسان جنوبی/زنگ خطر مهاجرت پزشکان به صدا درآمد
خروج ۱۸ پزشک متخصص از خراسان جنوبی/زنگ خطر مهاجرت پزشکان به صدا درآمد
  • کدخبر: 6438
  • ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۱

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به خروج ۱۸ پزشک متخصص از خراسان جنوبی گفت: بحث مهاجرت نیروهای تخصصی و جامعه پزشکی از کشور بسیار جدی و واقعیت است و این ما را با مشکل مواجه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران، «سید محمد موسوی میرزایی» امروز (۲۳ فروردین) در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی بیرجند یکی از مجموعه های بزرگ اجرایی در استان خراسان جنوبی است و رسالت ما پاسداشت و نگهداری نعمت سلامتی برای مردم است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به کمبود نیروی انسانی در استان، تصریح کرد: ۱۸ پزشک متخصص ما به خاطر جا به جایی ها از خراسان جنوبی خارج شدند که با وزارت بهداشت و استانداری صحبت کردیم و این موضوع حل نشده است.

موسوی میرزایی نسبت به مهاجرت پزشکان هشدار داد و گفت: بحث خروج نیروهای تخصصی و جامعه پزشکی از کشور بسیار جدی و واقعیت است و این ما را با مشکل مواجه کرده است.

وی در پایان بیان کرد: اما ما رسالت خود را فراموش نکردیم و با تمام توان در مسیر حرکت خواهیم کرد و کمک می کنیم که بیشترین حمایت عملی را برای تولید دانش بنیان داشته باشیم و فرمان رهبر معظم انقلاب بر زمین نماند.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط