نمایشگاه فرهنگ فاطمی و علوی در نهبندان گشایش یافت
نمایشگاه فرهنگ فاطمی و علوی در نهبندان گشایش یافت
  • کدخبر: 6131
  • ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶

به همت کانون مزار شهدای گمنام نهبندان، نمایشگاه فرهنگ فاطمی و علوی این شهرستان گشایش و تا پایان دی ماه جاری دایر هست.

«صادق حسین پور» در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران، از برپایی نمایشگاه با سیر غربت امیرالمومنین(ع)، حوادث بعد از رحلت پیامبر(ص)، ازدواج حضرت زهرا(س)، سبک زندگی اسلامی، دفاع مقدس اسباب ظهور و تمدن اسلامی در نهبندان خبر داد.

مدیر کانون مزار شهدای گمنام نهبندان با بیان اینکه این نمایشگاه توسط کانون، هیأت خواهران زوار الزهرا(زیر مجموعه مزار شهدا) و هیات علمدار شهرستان نهبندان برگزار شده است، گفت: این نمایشگاه تا یک ماه آینده دایر است.

وی ادامه داد: این نمایشگاه در جهت شناساندن فرهنگ زندگی فاطمی و علوی و الگوبرداری برای جامعه امروز است و از ساعت ۱۶ الی ۱۹ تا آخر دی ماه در محل گلزار شهدای گمنام نهبندان دایر است.

مدیرکانون مزار شهدای گمنام نهبندان با بیان اینکه این کانون تازه تاسیس و در تابستان گذشته راه اندازی شده است، گفت: بیشتر مراسمات ملی مذهبی شهر نهبندان در محل مزار شهدای گمنام برگزار می شود.

حسین پور در ادامه از کسب ۱۶ هزار و ۳۰۰ امتیاز در سامانه فهما خبر داد و افزود: این کانون دارای ۱۱۱ عضو است.

وی با بیان اینکه گروه جهادی «فرزندان حاج قاسم» این کانون در شهرستان برتر شناخته شده است و تاکنون رنگ کاری سه خانه و بازسازی سه منزل از نیازمندان و رنگ کاری یکی از مساجد شهر را انجام داده است، ادامه داد: همچنین این گروه جهادی اقدام به گچ کاری و رنگ کاری مزار شهدای گمنام نهبندان و اجرای سیستم نور مزار شهداء و فضای حیاط مزار شهداء با هزینه کرد ۱۲ میلیون تومان کرده است.

مدیرکانون مزار شهدای گمنام نهبندان در پایان خاطرنشان کرد: این گروه جهادی دارای ۲۰ نفر نوجوان ۱۷ ساله هستند که به صورت ثابت پای کارهستند.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط