جایگاه خراسان جنوبی در صنعت و تولید ناخالص بخش کشاورزی برازنده نیست
جایگاه خراسان جنوبی در صنعت و تولید ناخالص بخش کشاورزی برازنده نیست
  • کدخبر: 6128
  • ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۴

استاندار خراسان جنوبی گفت: جایگاه استان خراسان جنوبی در صنعت سی و یکم و در سهم از تولید ناخالص بخش کشاورزی، سی ام است که این دو اصلاً برازنده خراسان جنوبی با این همه ظرفیت نمی باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران، «جواد قناعت» امروز (۲۲ دی) در جلسه دیدار رؤسای ستادهای انتخابات ریاست جمهوری اظهارکرد: در سایه انتخابات که از آن به عنوان مردم سالاری دینی یاد می کنیم، با هدایت های امام راحل و به همت مردم دین دار و ولایتمدار ایران اسلامی، شکل جدیدی از حکومت پدید آمد.

استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: در این شیوه جدید، دین در کنار دنیا، معنویت در کنار زندگی، علم در کنار اخلاق، عدالت در کنار پیشرفت و… قرار گرفتند. 

وی متذکر شد: تأکید جمهوری اسلامی بر این است که در زندگی انسان معاصر، پیشرفت و تعالی در سایه معنویت مقدور و ممکن می باشد. 

قناعت تأکید کرد: ما هنوز که هنوز است هزینه های این باور و استراتژی درست را می پردازیم. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش مدیران در تعالی جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: اگر مدیران کارآمد و دلسوز در صدر امورات قرار گیرند، قطعاً توفیقات خوبی را هم شاهد خواهیم بود. 

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به این که استان ما هم از این قاعده مستثنی نیست، تصریح کرد: با حضور مدیران جهادی، می توانیم برای پیشرفت استان برنامه ریزی کرده و گام های بلندی برداریم. 

قناعت ادامه داد: همان طور که در جلسه معارفه عنوان کردم، جایگاه استان در صنعت سی و یکم و در سهم از تولید ناخالص بخش کشاورزی، سی ام است که این دو اصلاً برازنده خراسان جنوبی با این همه ظرفیت نمی باشد. 

وی متذکر شد: باید بگونه ای کار کنیم که چهار سال بعد اگر از ما بپرسند در حوزه صنعت، معدن، آب، محصولات کشاورزی، راه، اشتغال و معیشت مردم چه کردید، دست مان پر باشد. 

به گفته وی؛ ما باید در استفاده از ظرفیت نیروی انسانی ولایی و متعهد نیز تمام تلاش خود را بکنیم. 

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط