برقراری عدالت اجتماعی در توزیع امکانات و زیرساخت ها فراهم شود
برقراری عدالت اجتماعی در توزیع امکانات و زیرساخت ها فراهم شود
  • کدخبر: 1400
  • ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵

فرماندار نهبندان گفت: شهرستان نهبندان دارای پراکندگی ها و وسعت زیادی است که باید عدالت اجتماعی در توزیع امکانات و زیرساخت ها فراهم شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران؛ «مجید بیکی» ظهر امروز (۲۹ خرداد) در مراسم افتتاح دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: نمایندگان مردم در مجلس، یکی از ارکان مهم در هر منطقه و شهرستان هستند که به عنوان بازوان دستگاه های دولتی برای توسعه هر منطقه ایفای نقش می کنند.

فرماندار نهبندان با بیان این که نماینده مردم در مجلس از ظرفیت های مختلف برای برقراری عدالت استفاده کرده و از حق و حقوق مردم باید دفاع کند، گفت: مجموعه دستگاه های اجرایی باید با همراهی یکدیگر، در صدد افزایش رضایت مندی مردم باشند.

بیکی تصریح کرد: شهرستان نهبندان مسائل، مشکلات و معضلاتی را به دلیل پراکندگی دارد چرا که بیش از ۲۶ هزار کیلومتر وسعت و ۲۸۷ نقطه روستایی دارای دارد و همه این روستاها، تقاضای زیرساخت دارند.

وی افزود: در شهرستان نهبندان، عدم وجود زیرساخت ها مشکلاتی را ایجاد کرده است که این زیرساخت ها، با پیگیری ها، تعاملات و همکاری دستگاه ها تا حدودی در جهت توسعه محقق شده است.

فرماندار نهبندان با اشاره به وضعیت نامناسب جاده های شهرستان نهبندان گفت: در حوزه راه و مسیرهای مواصلاتی، تلفات زیادی داشته و یکی از دغدغه همیشگی ما است، ولی امروز تمام مسیر ۲۰۰ کیلومتری بیرجند- نهبندان دارای پیمانکار هستند.

بیکی تصریح کرد: برقراری عدالت اجتماعی در توزیع امکانات و زیرساخت ها باید فراهم شود.

وی افزود: در حوزه جذب سرمایه گذاری اقدامات خوبی انجام شده و فقط دو طرح اقتصادی با هزینه بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان در شهرک صنعتی در حال اجرا است که در دهه فجر و خرداد سال آینده برای اشتغال ۲۰۰ نفر به بهره برداری می رسد.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط