ثبت یک ماه بدون فوت کرونایی در خراسان جنوبی
ثبت یک ماه بدون فوت کرونایی در خراسان جنوبی
  • کدخبر: 6571
  • ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۹

دبیر ستاد دانشگاهی کنترل کرونا در خراسان‌ جنوبی با بیان اینکه در شبانه روز گذشته هیچ موردی از فوت کرونا در خراسان جنوبی گزارش نشده است، گفت: یک ماه بدون ثبت فوتی ناشی از کرونا در استان گذشت.

«غلامرضا شریف‌زاده» در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران با اشاره به روند کاهشی مبتلایان و موارد بستری کرونا در خراسان جنوبی، گفت: از ۱۵ اردیبهشت ماه تاکنون موارد فوتی ناشی از کرونا در این استان صفر بوده است.

دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان‌ جنوبی افزود: در حال حاضر مجموع فوتی‌های ناشی از این بیماری در استان خراسان جنوبی همچنان هزار و ۴۴۷ نفر است.

وی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته از ۱۳ تست آزمایشات مولکولی یک مورد مثبت جدید در شهر بیرجند شناسایی شده است.

شریف زاده با بیان اینکه براساس آخرین آمار حدود ۱۰ بیمار با علائم تنفسی در بیمارستان‌های خراسان جنوبی بستری هستند که یک نفر به کرونا مبتلا بوده‌ است، عنوان کرد: خوشبختانه هم اکنون بیمار بدحال بستری در بخش مراقبت‌های ویژه نداریم. 

دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان‌ جنوبی با اشاره به ضرورت تکمیل زنجیره واکسیناسیون کرونا در استان، گفت: تاکنون ۵۸۶ هزار و ۴۶۶ نفر دوز اول، ۵۳۰ هزار و ۷۰۶ نفر دوز دوم و ۲۲۱ هزار و ۷۴۸ نفر دوز سوم واکسن کرونا را دریافت کردند. 

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط