بیمارستان میلاد بیرجند از حالت هیات امنایی به ملکی تغییر می یابد
بیمارستان میلاد بیرجند از حالت هیات امنایی به ملکی تغییر می یابد
  • کدخبر: 33425
  • 25 آذر 1401 - 16:51

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بیمارستان میلاد بیرجند که به صورت هیات امنایی اداره می شود تبدیل به بیمارستان ملکی خواهد شد تا مشکل مردم برطرف شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران، سید صولت مرتضوی امروز جمعه (۲۵ آذر) در شورای توسعه و برنامه ریزی خراسان جنوبی اظهار کرد: تعهد اشتغال این استان در سال جاری ۱۱ هزار و ۳۰ نفر بوده است که خوشبختانه تاکنون ۱۰ هزار و ۷۷۹ فرصت شغلی ثبت و راستای آزماییی در سطح استان شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: از محل تبصره ۱۸ و ۱۶ هم از ابتدای امسال تاکنون بالغ بر هزار میلیارد تومان تسهیلات تزریق شده است.

مرتضوی با بیان اینکه صندوق های تامین اجتماعی  و سایر صندوق ها تصمیمات خوبی گرفتند، افزود: برنامه ریزی شده بالغ ۱۰ هزار شغل  در سطح استان این صندوق ها ایجاد کنند و تسهیلاتی بسیاری خوبی بانک رفاه کارگران در سطح استان پرداخت کرده است.

وی با اشاره به اینکه طرح های اشتغال که در دست بررسی است بالغ بر ۶ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری دارد که انجام خواهد شد، عنوان کرد: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ۱۹ مرکز را راه اندازی و ۱۲۰ کارگاه با ۶۰۰ حرفه آغاز کرده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه گفت: بیمارستان میلاد بیرجند که به صورت هیات امنایی اداره می شود  و ۵۰ درصد جامعه کارگری استان را پوشش می دهد تبدیل به بیمارستان ملکی خواهد شد تا مشکل مردم برطرف شود.

مرتضوی با بیان اینکه در شهرستان زیرکوه مشکلی وجود دارد که قول دادیم برطرف شود، اضافه کرد: علاوه بر آن چند مجموعه نیمه تمام ورزشی در استان تأمین اعتبار شد تا تکمیل شوند.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط