شبکه های فرسوده آبرسانی بیرجند نیازمند اصلاح و بازسازی است
شبکه های فرسوده آبرسانی بیرجند نیازمند اصلاح و بازسازی است
  • کدخبر: 6634
  • ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴

فرماندار بیرجند با بیان اینکه شبکه های فرسوده آبرسانی بیرجند نیازمند اصلاح و بازسازی است، گفت: مدیران دستگاه های اجرایی فرصت جذب حداکثری و استفاده از بودجه ۱۴۰۰ را از دست ندهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران، «علی فاضلی‌فرد» ظهر امروز (۳۰ خرداد) در شورای اداری شهرستان بیرجند با بیان اینکه مردمی بودن از شعارهای محوری دولت سیزدهم است، اظهار کرد: توصیه رهبر معظم انقلاب به دولت نیز حفظ  تقویت خصیصه مردمی بودن و از مردم شنیدن و در میان مردم بودن است.

فرماندار بیرجند با اشاره به اینکه امروز تنها امید دشمن ضربه زدن به ایران از طریق اعتراضات مردمی است، تصریح کرد: دشمن در تمام این سال ها هر کاری از جمله تجمیل جنگ، تحریم و فشارهای اقتصادی و سیاسی را برای رسیدن به اهداف شوم خود تجربه کردند اما خودشان به ناموفق بودن برنامه هایش اعتراف دارند.

وی تأکید کرد: امروز توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران موجب شده که دشمن حتی خیال حمله نظامی را نداشته باشد و این حاصل پایمردی همه مردمی است که برای انقلاب و نظام خود زحمت کشیدند و صاحبان اصلی آن هستند.

فاضلی‌فرد در ادامه محاسبه دشمن برای اینکه مردم را در مقابل نظام قرار دهند را غلط دانست و افزود: مردم همواره پای این آرمان های این نظام ایستادند و مشاوره غلط عده ای از ایادی خودفروخته است که ارباب هایشان را دچار اشتباه محاسباتی می کند.

فرماندار بیرجند با تأکید بر ضرورت جهاد تبیین و افشای دسیسه های دشمن، ادامه داد: امروز فضای مجازی رها شده است و به راحتی شایعه پراکنی و خبرهای کذب بر جوانان تاثیر می گذارد.

وی با اشاره به اینکه اکنون شاهد جنگ ترکیبی تمام عیار و پیچیده اقتصادی، سیاسی و امنیتی بر علیه ملت ایران هستیم، تصریح کرد: امروز همه مسئولان باید وظیفه خود را در این جنگ نابرابر به خوبی ایفا کنند تا پیروز میدان باشیم.

فاضلی‌فرد در ادامه با بیان اینکه خراسان جنوبی مقصد اول در دور دوم سفرهای استانی رئیس جمهور خواهد بود، گفت: مدیران دستگاه های متولی باید در این زمینه بر حسب نیاز شهرستان پروژه های پیشنهادی خود را اعلام کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: یکی از مسائل مربوط به شهرستان شبکه های فرسوده آب است که باید اصلاح و بازسازی آن صورت گیرد.

فرماندار بیرجند گفت: شهرداری و آبفا هر چه سریعتر نسبت به تکمیل فاضلاب شمال شهر بیرجند اقدام کنند تا این طرح امسال به سرانجام برسد.

فاضلی‌فرد با اشاره به فرصت یک ماهه باقیمانده از سال مالی ۱۴۰۰، تأکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان بیرجند فرصت جذب حداکثری و استفاده از بودجه ۱۴۰۰ را از دست ندهند.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط