لزوم تبیین سوءاستفاده دشمن از اتصال معلول‌ها به علت‌های بیگانه
لزوم تبیین سوءاستفاده دشمن از اتصال معلول‌ها به علت‌های بیگانه
  • کدخبر: 6450
  • ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۹

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه مسائل نیازمند جریان شناسی است، گفت: تبلیغات دشمن از سوء استفاده اتصال معلول‌ها به علت‌های بیگانه باید برای مردم تبیین شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران، آیت الله «سید علیرضا عبادی» امروز (۲۵ فروردین) در اجلاس عمومی بسیجیان شهرستان بیرجند با اشاره به اینکه همواره مشکلاتی وجود دارد که با اندیشه بسیجی قابل حل است، اظهار کرد: قبل از انقلاب ما یک همواری و ناهمواری هایی داشتیم و بعد از انقلاب هم اینگونه بوده است در این جهت از همه مردم نمی توان توقع داشت که بتوانند سنخیت بین علت و معلول را در اینجا لحاظ کنند و تبیین این موضوع برای جامعه یک کمک لازمی است بخصوص که دشمن همواره با تبلیغات فنی و با استفاده از جهل عده ای ممکن است سوء استفاده کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بحث تاریخ قبل و بعد انقلاب مطرح نیست بلکه جریان ها مطرح است که چه اقتضایی دارند و چه آثاری از خود بروز می دهند، گفت: قبل از انقلاب طاغوت حاکم بوده اما مردم طاغوتی نبودند لذا در سبک زندگی نمره قابل قبولی داشتند و مردم از حکومت های طاغوتی فاصله داشتند و آنها هم ظلم می کردند و در میان مردم قابل قبول نبودند.

وی ادامه داد: بعد از انقلاب هم جریان ها آثار از خود نشان می دهند و انواع مفاسدی که در صحنه های مختلف با آن مواجه هستیم اینها علت اصلی آن جریان طاغوتی، ظلم پذیری و جریان انحرافی است و بسیاری از جریانات هم که پیچیده است عوام و حتی خواص نمی توانند سنخیت بین علت و معلول را رعایت کنند و دچار اشتباه می شوند و بنابراین بعد از انقلاب را به انقلاب و قبل از انقلاب نیز امور را به طاغوت برمی گردانند در حالی که چنین نیست.

آیت الله عبادی با بیان اینکه تمام خوبی هایی که مردم قبل از انقلاب داشتند فرهنگ آن را از علمای دین می گرفتند و طاغوتیان ربطی به این نداشتند، افزود: تمام فرهنگ مردم از ناحیه مراجع و علمای دین و وعاظ و مکتب اداره می شد و در جبهه مخالف با طاغوت بودند.

امام جمعه بیرجند تصریح کرد: در این انقلاب هم  طرح دشمن بیرون و جریاناتی که پیاده نظام دشمن هستند این بود تا با ترور، توطئه، کودتا، جنگ تحمیلی، تحریم، فتنه، تبلیغات و ایجاد شبهات از مردم فرصت را بگیرند تا نتوانند آرمان های انقلابی را پیاده کنند چون اگر فرصت پیدا کنید فاتحه دشمن بدون هیچ گونه مسائل نظامی خوانده شده است که اکنون هم اینگونه شده منتهی زمان زیادی برده است.

وی در ادامه بیان کرد: این مسائل نیازمند جریان شناسی است و لذا ریشه مشکلاتی از جمله اعتیاد و هنجارشکنی حجاب به سلطه دوران انگلیس و رضاخان برمی گردد اما ظهور آن اکنون است و اگر این انقلاب نبود بدتر از همه دنیا ایران بود و باید این مسائل برای مردم تبیین شود.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه انقلاب، اسلام، عدالت و انواع مسائل اعتقادی و احساس دینی شما که تمام آن فضائل است اینکه علت دشمنی و آدم کشی و نفاق نیست و تمام آن برکت است، افزود: منتهی مفاسد ریشه خودش را دارد و باید تبلیغات دشمن از سوء استفاده اتصال معلول ها به علت های بیگانه را برای مردم تبیین کرد.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط