بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان بیرجند افتتاح شد
بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان بیرجند افتتاح شد
  • کدخبر: 5844
  • ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۶

بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان بیرجند با حضور استاندار خراسان جنوبی، عضو هیات رئیسه اتاق تعاون ایران، رئیس اتاق تعاون خراسان جنوبی، مدیران اجرایی استان و هیات تجاری از فعالان اقتصادی کشور افغانستان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خاوران، بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان بیرجند در مساحتی بالغ بر ۶هزار متر مربع با حضور ۶۰ مجموعه اقتصادی در صنعت ساختمان از استان های تهران، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد و سیستان و بلوچستان، توسط اتاق تعاون خراسان جنوبی برگزار می شود.

دعوت از هیات‌های تجاری خارجی و داخلی برای بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان از دیگر برنامه‌ریزی‌های جدی اتاق تعاون استان بوده که می‌تواند تعاملات دو‌جانبه تولید‌کننده و مصرف‌کننده به صورت مستقیم را موجب شود.

با توجه به اهمیت سلامت جامعه و مشارکت‌کنندگان و بازدید‌کنندگان این نمایشگاه در شرایط کرونا، اتاق تعاون استان با همکاری ستاد ملی کرونا و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی تمهیدات لازم را برای رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اندیشیده و طرح غربالگری را با استقرار تیم پزشکی و توزیع ماسک رایگان و مواد ضد عفونی در مبادی ورودی سالن به صورت جدی اجرا می‌کند.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط