پاتوق معتادان مواد مخدر در شهرستان فردوس پلمپ شد
پاتوق معتادان مواد مخدر در شهرستان فردوس پلمپ شد
  • کدخبر: 5838
  • ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴

فرمانده انتظامی شهرستان فردوس گفت: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، ۲ واحد مسکونی که به پاتوق معتادان مبدل شده بود به دلیل بی توجهی های مالک آنان به تذکرات پلیس، پلمب و ۶ متهم دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران، سرهنگ «علیرضا فولادی» امروز (۳ آذر) به خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: ماموران انتظامی اخباری دریافت کردند که ۲ واحد مسکونی در مرکز شهر فردوس به پاتوق توزیع و مصرف مواد مخدر تبدیل شده و موجب سلب آسایش اهالی شده است که موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی بیان داشت: مأموران پلیس با اقدامات اطلاعاتی پاتوق این افراد را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی محل های مورد نظر را بازرسی کردند که در یک عملیات غافلگیرانه ۶ معتاد متجاهر دستگیر و ۱۰۰ گرم انواع موادمخدر از متهمان کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فردوس تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی این ۲ پاتوق مواد مخدر را پلمپ کردند و متهمان دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ فولادی با اشاره به رضایتمندی شهروندان از این اقدام پلیس، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با تمام توان در راستای تامین نظم، امنیت و آرامش شهروندان تلاش خواهد کرد و اجازه نخواهد داد فرد یا افرادی با اقدامات مجرمانه خود نظم عمومی و آسایش مردم را بر هم بزنند.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط