اجرای طرح جمع آوری صدقات از طریق کد QR در طبس
اجرای طرح جمع آوری صدقات از طریق کد QR در طبس
  • کدخبر: 5834
  • ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۰

مدیر کمیته امداد طبس با بیان اینکه طرح پرداخت صدقات و کمک‌های مردمی از طریق کد QR در طبس اجرا می شود، گفت: کاهش هزینه‌ها و تسهیل در دریافت کمک‌های مردمی از جمله ویژگی‌های اجرای این طرح است.

«احمد رفیعی» در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران اظهار داشت: طرح پرداخت صدقات و کمک‌های مردمی از طریق کد کیوآر در طبس اجرا می شود.

مدیر کمیته امداد طبس با اشاره به اینکه یکی دیگر از روش های الکترونیکی جمع آوری صدقات کد QR است، گفت: در راستای اجرای این طرح صدقات هموطنان عزیز از طریق کد QR در سراسر کشور جمع آوری خواهد شد.

رفیعی در ادامه بیان کرد: در این روش از طریق اسکن کد اختصاصی، می‌توان به هر میزان کمک را در یک بستر مجازی که از سوی کمیته امداد پیش‌بینی شده است برای نیازمندان واریز کرد. 

مدیر کمیته امداد طبس با بیان اینکه کاهش هزینه‌ها و تسهیل در دریافت کمک‌های مردمی از جمله ویژگی‌های اجرای این طرح است، گفت: در این روش کمک‌های مردمی به صورت لحظه‌ای دریافت و در کمترین زمان به دست خانواده‌های محروم می‌رسد و عدم نیاز به مراجعه برای تخلیه صندوق‌ها به سطح معابر و منازل از دیگر مزایای اجرای این طرح است.

وی در پایان عنوان داشت: این طرح هم اکنون در حال توسعه است و هزینه‌های پرداخت کاهش یافته و با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط