نمازگزاران جمعه خراسان جنوبی پایش می شوند
نمازگزاران جمعه خراسان جنوبی پایش می شوند
  • کدخبر: 5794
  • ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۹:۳۶

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از آمادگی کامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی برای برپایی نماز جمعه خبر داد و گفت: به منظور حفظ سلامت شهروندان در ورودی مصلی های جمعه نمازگزاران توسط اعضای داوطلب پایش می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران، «محمد رضا رضایی» امروز (۲۷ آبان) در دیدار با مسئول ستاد نماز جمعه شهر بیرجند، اظهار داشت: بزرگترین سرمایه هلال احمر نیروهای داوطلب این جمعیت است که بر اساس اعتقادات دینی، اخلاقی و انسانی عضو جمعیت هلال احمر شده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: نیروهای داوطلب هلال احمر در هر جایی که نیاز به ارائه خدمات انسان دوستانه احساس شود همراه و همگام هلال احمر هستند.

وی با بیان اینکه هلال احمر تمام توان خود را برای حفظ سلامت مردم بکار می گیرد، گفت: در راستای اجرای برنامه های آموزشی و مشاوره‌ای ویژه نمازگزاران هلال احمر آمادگی دارد زیر ساخت های لازم را در اختیار این ستاد قرار دهد.

رضایی با اشاره به وضعیت قرمز کرونا در شهرستان بیرجند، افزود: به منظور رعایت شیوه نامه های بهداشتی با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا نمازگزاران در ورودی مصلی های جمعه توسط اعضای داوطلب هلال احمر پایش می شوند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه تب سنجی و در صورت لزوم توزیع ماسک و ضد عفونی از جمله خدمات ارائه شده به نمازگزاران است، گفت: ایستگاه سلامت نیز با هدف بهرمندی نمازگزاران از خدمات سلامت محور هلال احمر در مناسبت های خاص برپا می شود.

حجت الاسلام «محمدرضا توکلی» مسئول ستاد نماز جمعه شهر بیرجند هم در این دیدار ضمن قدردانی از خدمات شایسته هلال احمر برای برپایی باشکوه تر نمازجمعه، بیان کرد: با مشارکت و همراهی اعضای ستاد نماز جمعه و دستگاه های اجرایی می توانیم زمینه را برای حضور حداکثری شهروندان در نماز جمعه فراهم کنیم.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط