اعطای ۱۱ هزار فقره تسهیلات بانکی به بازنشستگان خراسان جنوبی
اعطای ۱۱ هزار فقره تسهیلات بانکی به بازنشستگان خراسان جنوبی
  • کدخبر: 5068
  • ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۴

مدیر صندوق بازنشستگی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه طی یکسال گذشته بیش از ۱۱ هزار و ۳۰۰ فقره وام ۱۰ میلیون تومانی ضروری به بازنشستگان استان پرداخت شده است، گفت: کمترین میزان نارضایتی بازنشستگان مربوط به خراسان جنوبی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران، «محمد باقری نژاد» امروز (۵ مرداد) در ستاد استانی تکریم بازنشستگان با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۱۶ هزار ۵۷۱ نفر بازنشسته در خراسان جنوبی داریم، اظهار داشت: یکی از اقدامات خوبی که در این دولت صورت گرفت، همسان سازی حقوق بازنشستگان است که طبق آن حقوق بازنشستگان در سال جاری نسبت به سال ۹۹ بیش از ۹۲ درصد افزایش دارد.

وی با بیان اینکه سال قبل بازنشستگان به طور میانگین ماهانه سه و نیم میلیون تومان حقوق دریافت می کردند که این مبلغ اکنون به بیش از هفت میلیون تومان رسیده است، افزود: در خراسان جنوبی ۶۹ درصد بازنشستگان مربوط به اداره آموزش و پرورش هستند.

مدیر صندوق بازنشستگی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه طی یکسال گذشته تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان هم افزایش داشته است، اظهارداشت: بیش از ۱۳ طرح معیشتی در خراسان جنوبی ویژه بازنشستگان اجرا شده است که این طرح ها قدرت خرید بازنشستگان را ۳۰ درصد بالاتر برده است.

باقری نژاد با اشاره به اینکه طی یکسال گذشته بیش از ۱۱ هزار و ۳۰۰ فقره وام ۱۰ میلیون تومانی ضروری به بازنشستگان استان پرداخت شده است، اظهارداشت: کمترین میزان نارضایتی بازنشستگان مربوط به خراسان جنوبی است.

وی گفت: همچنین در سال قبل حدود ۷۸ فقره تسهیلات به فرزندان بازنشستگان پرداخت شده است.

باقری نژاد افزود: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا متاسفانه جلسه ای برای تکریم بازنشستگان نمی توانیم بگیریم اما فرمانداران و روسای ادارات هر کدام به صورت جداگانه از بازنشستگان خود تقدیر کنند.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط