جمع آوری ۶۰۰ میلیون تومان نذورات در روز عیدسعید قربان
جمع آوری ۶۰۰ میلیون تومان نذورات در روز عیدسعید قربان
  • کدخبر: 5044
  • ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵

مدیرکمیته امداد طبس با بیان اینکه ۶۰۰ میلیون تومان نذورات در روز عیدسعید قربان در طبس جمع آوری شده است، گفت: این نذورات در قالب بسته های گوشت گوسفند، گاو و شتر بین یک هزار و ۷۰۰ خانواده نیازمند در شهرستان طبس توزیع شد.

«حمید بیضی زاده» در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران اظهار داشت: در روز عیدسعید قربان خیران راس دام سبک و سنگین به پایگاه های جمع آوری نذورات و مراکز نیکوکاری شهرستان طبس اهدا کردند.

مدیرکمیته امداد طبس با بیان اینکه در روز عیدسعید قربان ۶۰۰ میلیون تومان نذورات در طبس جمع آوری شده است، ادامه داد: این میزان اعتبار برای تهیه 215 راس گوسفند، ۵ راس دام و چهار نفر شتر با همکاری کمیته امداد و مراکز نیکوکاری هزینه شده است و ارزش ریالی این میزان نذورات نسبت به سال گذشته ۱۳ درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به اینکه نذورات عیدسعید قربان امسال بین یک هزار و ۷۰۰ خانواده نیازمند در شهرستان طبس توزیع شده است، افزود: از این تعداد یک هزار و ۲۰۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد طبس و ۵۰۰ خانوار دیگر غیرمددجو و نیازمند بودند.

بیضی زاده در خصوص میزان نذورات جمع آوری شده در عیدسعید قربان سال گذشته گفت: خیرین شهرستان طبس سال گذشته در روز عید سعیدقربان ۲۱۸ راس گوسفند، سه راس گوساله و هفت نفر شتر به ارزش ۵۲۰ میلیون تومان به کمیته امداد و مراکز نیکوکاری طبس اهدا کردند.

مدیر کمیته امداد طبس در پایان عنوان کرد: در روز عید سعیدقربان امسال ۲۲ پایگاه جمع آوری نذورات در سطح شهرستان طبس مستقر شده بود.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط