حجم ذخیره کالاهای اساسی خراسان جنوبی مطلوب است
حجم ذخیره کالاهای اساسی خراسان جنوبی مطلوب است
  • کدخبر: 5030
  • ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱

استاندار خراسان جنوبی گفت: حجم ذخیره کالاهای اساسی در انبارهای استان مطلوب است و جای نگرانی وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران، «حمید ملانوری» امروز (۲ مرداد) در بازدید از انبارهای ذخیره سازی کالاهای اساسی استان اظهار کرد: کالاهایی همچون گندم، برنج، شکر و روغن، مایحتاج عمومی است و ذخیره سازی آن ها ضرورت دارد.

استاندار خراسان جنوبی در ادامه گفت: با توجه به فضای حاکم بر کشور، تحریم ها و خشکسالی که همه حوزه ها را متأثر ساخته، تلاش زیادی شد تا کالاهای اساسی مورد نیاز استان به موقع تأمین شود.

ملانوری در خصوص هدفش از بازدید انبارها، افزود: این بازدید به منظور اطلاع از تلاش همکاران و میزان ذخایر موجود انجام شد تا اگر مشکل یا کمبودی وجود دارد، جبران شود.

وی با تأکید بر این که نگرانی ها در رابطه با میزان ذخایر گندم برطرف شده، ادامه داد: حجم ذخیره گندم استان، غنای کافی دارد و در حال افزایش است.

استاندار خراسان جنوبی با مطلوب خواندن حجم ذخیره کالاهای اساسی نیز خاطرنشان کرد: در بحث برنج، شکر و روغن نیز جای نگرانی نیست.

به گفته وی؛ مردم از بابت تأمین کالاهای اساسی، خیال شان راحت باشد، این کالاها به موقع در بازار عرضه شده در اختیار شان قرار می گیرد.

گفتنی است در حال حاضر ۶ انبار و سیلوی ذخیره سازی گندم به ظرفیت بیش از ۱۱۰ هزار تن و سه انبار مخصوص دپوی کالاهای اساسی به ظرفیت بیش از ۲۵ هزار تن در سطح استان وجود دارد.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط