مسابقه «عروسک های بهشتی» به مناسبت هفته عفاف و حجاب برگزار می شود
مسابقه «عروسک های بهشتی» به مناسبت هفته عفاف و حجاب برگزار می شود
  • کدخبر: 4959
  • ۲۰ تیر ۱۴۰۰ - ۹:۲۶

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید حاج قاسم سلیمانی بیرجند از برگزاری مسابقه «عروسک های بهشتی» برای سنین سه تا ۱۰ سال طی هفته عفاف و حجاب خبر داد.

حجت الاسلام «سیدحمید موسوی اول» در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران اظهار داشت: کانون فرهنگی هنری شهید حاج قاسم سلیمانی بیرجند به مناسبت هفته عفاف و حجاب برگزاری مسابقه «عروسک های بهشتی» را در دستور کار قرار داده است.

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید حاج قاسم سلیمانی بیرجند در ادامه بیان کرد: دختران سه تا ۱۰ سال می توانند تا ۲۰ تیرماه در این مسابقه با محجبه کردن عروسک های خود شرکت کنند و در پایان هفته عفاف و حجاب از برترین ها تجلیل خواهد شد.

وی با اشاره به هدف از برگزاری مسابقه «عروسک های بهشتی» گفت: هدف از برگزاری این مسابقه این است که کودکان با موضوع حجاب و عفاف از همان کودکی آشنا شوند.

موسوی اول با بیان اینکه به مناسبت هفته عفاف و حجاب برنامه «مادرانه» توسط کانون برگزار می شود، افزود: در این کلاس ها به موضوع سبک زندگی اسلامی، عفاف و حجاب پرداخته خواهد شد تا مادران در این زمینه با راهکارهای تشویق فرزندان خود آشنا شوند.

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید حاج قاسم سلیمانی در پایان بیان کرد: برگزاری مسابقاتی مانند «عروسک های بهشتی» برای کودکان می تواند به تشویق و ترغیب کودکان به سمت عفاف و حجاب کمک کند.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط