توزیع ۹۰ هزار قرص نان رایگان در بیرجند
توزیع ۹۰ هزار قرص نان رایگان در بیرجند
  • کدخبر: 4361
  • ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۹:۱۴

مسئول گروه جهادی غدیر با بیان اینکه تا پایان ماه مبارک رمضان ۹۰ هزار قرص نان در راستای اجرای طرح «نان مهربانی» بین نیازمندان توزیع می شود، گفت: در اجرای این طرح ۱۴ نانوایی در سطح شهر بیرجند با گروه جهادی غدیر همکاری دارند.

«سیدمصطفی فاطمی» در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران اظهار داشت: گروه جهادی غدیر از سال ۹۸ کار خود را با شیوع بیماری کرونا به منظور کمک به کادر درمان و نیازمندان و محرومان آغاز کرده است.

مسئول گروه جهادی غدیر در خصوص طرح «نان مهربانی» گفت: اعضای گروه جهادی در راستای اجرای این طرح طی ماه مبارک رمضان در ۲ نانوایی مشغول به پخت نان و توزیع قرص های نان در مناطق محروم و حاشیه شهر بیرجند می شوند و ۱۲ هزار قرص نان از ابتدای ماه رمضان تاکنون توزیع کرده اند.

وی در ادامه بیان کرد: در راستای اجرای این طرح که از آبان سال ۹۹ در حال اجرا می باشد ۱۲نانوایی دیگر نیز در سطح شهر بیرجند با گروه جهادی غدیر همکاری دارند و مواد اولیه پخت نان توسط گروه جهادی به این نانوایی ها تحویل داده می شود و قرص های نان توسط رابطین بین نیازمندان شناخته شده از طریق بن نان مهربانی توزیع می شود؛ همچنین در مناسبت های مختلف و پایان هر هفته در نانوایی گروه جهادی مستقر در حسینیه جماران نیز پخت نان و توزیع رایگان بین مناطق هدف به صورت مستمر در حال انجام است.

فاطمی ادامه داد: هر کدام از این ۱۲ نانوایی از ابتدای ماه رمضان تاکنون حدود ۱۰ هزار قرص نان بین نیازمندان توزیع کردند و تا پایان ماه مبارک رمضان پیش بینی می شود بیش از ۹۰ هزار قرص نان توزیع شود.

مسئول گروه جهادی غدیر به اجرای پویش «لبخند رضایت» اشاره کرد و گفت: این پویش به  مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم در شب شهادت حضرت علی (ع) با هدف توزیع ۱۲ هزار پُرس غذای گرم برگزار خواهد شد و تاکنون ۳۰ میلیون تومان کمک مردمی برای اجرای این پویش جمع آوری شده است.

وی بیان کرد: به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) ۷۰ بسته معیشتی با همکاری بنیاد علوی و کمیته امداد و خیرین توسط گروه جهادی غدیر بین نیازمندان حاشیه شهر بیرجند توزیع خواهد شد.

فاطمی در پایان گفت: واحد خواهران این گروه نیز در روز ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) برنامه فرهنگی را در حاشیه شهر برای کودکان نیازمند شناسایی شده برگزار می کند.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط