فعالیت‌های ورزشی در شهرهای قرمز خراسان جنوبی تعطیل است
فعالیت‌های ورزشی در شهرهای قرمز خراسان جنوبی تعطیل است
  • کدخبر: 4179
  • ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹

معاون توسعه امور ورزش اداره ‌کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از تعطیلی تمام فعالیت‌های ورزشی در شهرهای قرمز استان خراسان جنوبی تا اطلاع ثانوی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران، «محسن قطبی» امروز (۱۸ فروردین) در گفتگو با رسانه های گروهی با اشاره به شیوع مجدد ویروس کرونا و اوج‌گیری این بیماری در استان، اظهار کرد: به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی تمام فعالیت‌های ورزشی در باشگاه‌های دولتی، خصوصی و استخرها شنا در سه شهرستان بیرجند، فردوس و قاینات با وضعیت قرمز کرونایی تعطیل است.

معاون توسعه امور ورزش اداره ‌کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی ادامه داد: با توجه به تصمیمات اتخاذ شده توسط ستاد استانی کرونا، همه فعالیت‌های ورزشی خصوصی و دولتی در این سه شهرستان از امروز ۱۸ فروردین ماه تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

وی افزود: فعالیت های ورزشی در شهرستان‌های طبس، بشرویه، سرایان، زیرکوه، درمیان، سربیشه و نهبندان با وضعیت نارنجی و شهرستان خوسف با وضعیت زرد کرونایی ادامه می یابد.

قطبی با تأکید بر اینکه سلامتی مردم در اولویت قرار دارد، بیان کرد: کمیته بازرسی و تشدید نظارت بر اماکن ورزشی دولتی و خصوصی تشکیل و در صورت رعایت نکردن این موضوع از سوی باشگاه‌های خصوصی و دولتی، با متخلفان به شدت برخورد قانونی می‌شود.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط