تخصیص ۱۹ میلیارد تومان اعتبار به زیرکوه در سال ۹۹
تخصیص ۱۹ میلیارد تومان اعتبار به زیرکوه در سال ۹۹
  • کدخبر: 4026
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳

فرماندار شهرستان زیرکوه گفت: امسال ۳۷ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای ۱۹۲ پروژه در شهرستان زیرکوه در نظر گرفته شده بود که از این میزان تنها ۱۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از ابتدای سال جاری تاکنون تخصیص پیدا کرده است.

«محمدحسین عربشاهی» در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران اظهار داشت: در سال ۹۹ از محل اعتبارات تملک دارایی و نفت و دیگر موارد بودجه ای بالغ بر ۳۷ میلیارد تومان برای شهرستان زیرکوه در نظر گرفته شده بود.

فرماندار زیرکوه در ادامه بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان یعنی ۵۲ درصد از میزان اعتبارات در نظر گرفته شده به زیرکوه تخصیص یافته است.

وی با اشاره به تعداد پروژه های سال ۹۹ در این شهرستان گفت: امسال اجرای ۱۹۲ پروژه در دستور کار قرار داشت که ۱۲ پروژه با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان مربوط به بخش ورزشی بوده که از این میزان اعتبار ۳۱ درصد تخصیص پیدا کرد.

عربشاهی با بیان اینکه امسال ۲ پروژه در زمینه توسعه و تکمیل راه های روستایی این شهرستان در دستور کار قرار داشت، افزود: برای این پروژه ها اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده بود که ۷۵ درصد آن تخصیص پیدا کرده است.

فرماندار زیرکوه به تعداد پروژه های نیمه تمام در این شهرستان گفت: امسال برای ۱۸ پروژه اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده بود که همه این اعتبارات تخصیص یافته است.

وی در پایان بیان کرد: بیشترین پروژه های اجرایی امسال در شهرستان زیرکوه در زمینه احیا و مرمت قنوات، درمان و بهداشت، چمن های مصنوعی و توجه به بحث آبخیزداری بوده است.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط