۲۲۸۸ پرونده قاچاق کالا و ارز در خراسان جنوبی مختومه شد
۲۲۸۸ پرونده قاچاق کالا و ارز در خراسان جنوبی مختومه شد
  • کدخبر: 4016
  • ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۱

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال در بخش قاچاق کالا و ارز ۲ هزار و ۳۶۲ پرونده تشکیل و ۲ هزار و ۲۸۸ پرونده مختومه شده است.

«محمد حسین اشرفی»، در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران، اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۲ هزار و ۷۶۳ مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان انجام شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی با بیان اینکه این بازرسی ها توسط ۶۹۳ تیم بازرسی انجام شده است، افزود: تاکنون یک هزار و ۱۲۷ واحد صنفی تذکر دریافت و ۴۳۶ واحد صنفی دارای تخلف هم شناسایی شده است.

اشرفی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون در بخش تخلفات کالا و خدمات، از تعداد دو هزار و ۳۰۶ پرونده وارده به تعزیرات حکومتی استان، تعداد دو هزار و ۲۱۰ پرونده مختومه شده است، گفت: این پرونده ها به ۲۱ میلیارد و ۹۷۵ میلیون و ۴۸۵ هزار ریال محکوم شده اند.

وی از تشکیل ۴۹۰ پرونده در حوزه بهداشت و درمان خبر داد و htc,n: از این تعداد ۴۸۵ پرونده مختومه و این پرونده ها به یک میلیارد ریال محکوم شده اند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی محکومیت در پرونده های قاچاق کالا و ارز را ۵۵۲ میلیارد و ۱۰ میلیون و ۴۲۴ هزار ریال جزای نقدی اعلام کرد و گفت: از ابتدای امسال در بخش قاچاق کالا و ارز دو هزار و ۳۶۲ پرونده تشکیل و دو هزار و ۲۸۸ پرونده مختومه شده است.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط