۱۵۸ بیمار جدید کرونا در خراسان جنوبی شناسایی شد/ فوت ۱۵ نفر
۱۵۸ بیمار جدید کرونا در خراسان جنوبی شناسایی شد/ فوت ۱۵ نفر
  • کدخبر: 3119
  • ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در خراسان جنوبی شناسایی شد و ۱۵ نفر دیگر هم جان باختند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران، «کامبیز مهدی زاده» ظهر امروز (۱ آذر) در گفتگو با رسانه های گروهی اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵۸ مبتلای جدید به ویروس کرونا در خراسان جنوبی شناسایی شده است که ۳۳ نفر از آنان در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: از ۱۵۸ بیمار جدید شناسایی شده، ۳۳ نفر مربوط به شهرستان بیرجند، ۱۵ نفر فردوس، ۳۴ نفر قاین، ۱۹ نفر طبس، هشت نفر نهبندان، پنج نفر درمیان، ۶ نفر سربیشه، پنج نفر سرایان، ۲۸ نفر زیرکوه و  پنج نفر نیز مربوط به شهرستان خوسف است.

مهدی زاده بیان کرد: در حال حاضر ۳۵۹ بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از بیماران بستری تست کرونا برای ۲۳۶ نفر مثبت شده است.

وی ادامه داد: ۴۷ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان های استان بستری هستند که حال ۲۲ نفر از بیماران وخیم گزارش شده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: متأسفانه با ثبت ۱۵ مورد جدید فوت در ۲۴ ساعت گذشته تعداد فوتی‌ها در اثر بیماری کرونا به ۵۳۶ مورد در خراسان جنوبی رسید.

به گفته وی در خراسان جنوبی تا کنون ۲۷ هزار و ۶۸۲ تست کرونا از افراد مشکوک گرفته شده که از این تعداد ۱۱ هزار و ۶۳۴ نفر مبتلا به کرونا هستند.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط