پیشرفت ۸۵ درصدی بوستان «گفت‌وگو» در سرایان
پیشرفت ۸۵ درصدی بوستان «گفت‌وگو» در سرایان
  • کدخبر: 3116
  • ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴

شهردار سرایان از احداث بوستان گفت‌وگو با پیشرفت ۸۵ درصدی در جنوب شهر سرایان خبر داد.

«رضا مطلبی پور» در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران با اشاره به احداث بوستان گفت‌وگو در این شهر اظهار کرد: این پروژه در نقطه جنوبی و محروم شهر سرایان با هدف رونق بخشی و تحقق  عدالت اجتماعی در این منطقه اجرایی شده است.

شهردار سرایان از پیشرفت ۸۵ درصدی این پروژه خبر داد و گفت: زمان بهره برداری از این پروژه در ایام دهه فجر سال جاری تعریف شده که با پیشرفت فیزیکی بالای آن پیش بینی می شود قبل از دهه فجر در مدار بهره برداری قرار گیرد.

وی به مشخصات فنی این پروژه اشاره کرد و استفاده ۱۰۰ درصدی از مصالح سنگ طبیعی در احداث بوستان را متذکر شد و افزود: هیچگونه سنگ مصنوعی یا حتی جنس مصنوعی در احداث این پارک به کار نرفته است.

مطلبی پور  ادامه داد: احداث آلاچیق، فضای کافه، نشیمنگاه ها و آبنمای طبیعی از جمله امکانات طراحی شده در این بوستان طبیعی  است.

شهردار سرایان در پایان احداث دیوار سبز در حاشیه پارک و نصب رونده ها بر روی دیوار  را در آینده با استقرار باغچه ها یادآور شد و گفت: در فضای بوستان، کافی شاپ سنتی طراحی و در اختیار بخش خصوصی جهت ارائه خدمت به شهروندان و  به ویژه جوانان قرار داده شده است.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط