ضرورت خدمت صادقانه به مردم/ گرایش های سیاسی دردی از مردم دوا نمی‌کند
ضرورت خدمت صادقانه به مردم/ گرایش های سیاسی دردی از مردم دوا نمی‌کند
  • کدخبر: 2968
  • ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷

استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر رفتار اعتدالی در استان، گفت: امروز با توجه به شرایط موجود کشور، گرایش های سیاسی و همراهی با جناح ها و سیاسی بازی دردی را از مردم دوا نمی کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم خاوران؛ «حمید ملانوری شمسی» صبح امروز (۱۷ آبان) در آیین معارفه خود به عنوان استاندار جدید خراسان جنوبی اظهار کرد: رضایت مندی مردم از خدمات استاندار سابق در واقع از نظام اسلامی و دولت است.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه خداوند را شاکرم که در شب میلاد پیامبر (ص) و امام صادق (ع) توفیق خدمتگزاری به مردم این استان را نصیبم کرد، گفت: بنا به اعتقاد شخصی خودم و تاکید رئیس جمهور، رفتار ما در استان اعتدالی خواهد بود و خدمتگزار همه مردم هستیم و امروز با توجه به شرایط کشور، گرایش های سیاسی و همراهی با جناح ها و سیاسی بازی دردی را از مردم دوا نمی کند.

وی با اشاره به اینکه توفیق خدمت زمانی به سرانجام خوب می رسد که انسان صادقانه به مردم خدمت کند، تاکید کرد: در طول سال های گذشته مسئولیت مستقیم بررسی و انتخاب مدیران و فرمانداران را داشته ام و آشنایی به ضوابط کاری، انگیزه کافی و حُسن خلق و مردمداری مدیران را مدنظر قرار داده ایم.

ملانوری با تاکید بر اینکه مدیر انقلابی باید بر مدار حسن خلق و خدمت به مردم حرکت کند، گفت: یک مدیر انقلابی باید با علم به موضوع به میدان بیاید و با حُسن اخلاق به توسعه و پیشرفت یک منطقه بپردازد.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه ادامه روند اجرای پروژه های عمرانی استان دنبال خواهد شد، گفت: از همه اقشار مردم و شخصیت های علمی، نمایندگان مجلس، علما و بزرگان، سرمایه گذاران و جوانان خراسان جنوبی برای کمک به توسعه استان دعوت می کنیم.

وی با بیان اینکه استان خراسان جنوبی ظرفیت های بسیاری دارد که بزرگترین سرمایه آن منابع انسانی است، افزود: ظرفیت معادن، بخش کشاورزی و گردشگری این استان بسیار غنی است اما باید بهره برداری از این ظرفیت ها بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

ملانوری بیان کرد: خراسان جنوبی ظرفیت های و پتانسیل های بسیاری دارد اما با محرومیت ها و کمبودهایی مواجه است و می توان با استفاده از ظرفیت های آن شاهد توسعه و پیشرفت خراسان جنوبی در همه زمینه ها باشیم و این موضوع جز با وحدت و همدلی تحقق نمی یابد.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه جوانان، نیروهای ارزشمند و توانایی هستند، افزود: از ظرفیت و نیروی جوانان برای پیشرفت و توسعه این استان باید استفاده کنیم و سرمایه گذاران بخش خصوصی به میدان بیایند و به افزایش سرعت قطار توسعه و پیشرفت این استان کمک کنند.

وی در پایان با بیان اینکه شعار «خراسان جنوبی؛ تدبیر، تلاش و توسعه» را در دستور کار خود داریم، عنوان کرد: امیدواریم در ادامه روند رو به توسعه و رشد این استان موفق باشیم.

پایان خبر/


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط